+48 601 088 599, +48 609 264 126 biuro@rollmasaz.pl
Aqua Bike Magic®

Aquacycling i hydromasaż!

Aqua Bike Magic® łączy w sobie aquacycling i hydromasaż. Urządzenie szybko spala kalorie, redukuje cellulit i zapewnia relaksujące doznania podczas treningu.

Trening na rowerze do ćwiczeń wodnych z zastosowaniem hydrostatycznego oporu wody daje szybkie wyniki. Wirowanie wody i intensywny hydromasaż odbywający się podczas sesji rozluźnia i stymuluje przepływ limfy, a uwolniony ozon utlenia martwe komórki skóry. Schody i poręcze zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Osoby starsze mogą z powodzeniem korzystać z Aqua Bike Magic®, ponieważ ćwiczenia w wodzie nie obciążają stawów.

aquabike-classic
aqua3

Rower do ćwiczeń wodnych – aqua bike – świetny sposób na spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej (od 800 do 1200 kcal w jednej sesji), dotlenienie organizmu oraz zwiększenie wydolności serca i płuc. Efekt masażu wodnego to niezwykle skuteczny sposób walki z cellulitem.

Trening poprawia funkcje oddechowe, zapobiega żylakom, znacznie poprawia sprawność fizyczną, nastrój, korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy.

Trening w wodzie jest znacznie przyjemniejszy, zmęczenie jest mniej odczuwalne, chociaż mięśnie mogą pracować bardzo ciężko.

Intensywny hydromasaż – 32 dysze. Stymuluje krążenie limfy, przyspiesza metabolizm, podnosi efektywność treningu.

Ćwiczenia na Aquabike Magic pomagają w rehabilitacji osób starszych, w powrocie do zdrowia po urazach, złamaniach i przy zaburzeniach krążenia.

Stosujemy pliki cookies aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Ok