+48 601 088 599, +48 609 264 126 biuro@rollmasaz.pl
Vacu Magic

Skuteczne i szybkie odchudzanie

Vacu Magic Beauty Line to połączenie ćwiczeń fizyczne z promieniowaniem IR i oddziaływaniem próżni. Wszystkie czynniki działające jednocześnie pomagają spalić znacznie więcej kalorii niż podczas klasycznego treningu.

Podczerwień przyspiesza metabolizm, podnosi temperaturę ciała i stymuluje pocenie się. Pomaga również w regeneracji komórek skóry i rozluźnia (rozgrzewa) mięśnie. Vacu Magic jest wyposażony w mocne lampy IR.

Efekt próżni – wypompowanie powietrza ze środka kapsuły stymuluje zwiększony przepływ krwi do podskórnej tkanki tłuszczowej przyspieszający uwalnianie kwasów tłuszczowych w obszarach poniżej talii.

Vacu Magic można zamówić z bieżnią, rowerem treningowym lub  steperem eliptycznym.

vacuclassic
interfejs

Slim Line – przyjazny interfejs użytkownika.

Wszystkie urządzenia Slim Line są wyposażone w dotykowy ekran LCD. Prosta i intuicyjna nawigacja i łatwodostępne ustawienia usprawniają obsługę urządzenia.

Wizualne menu pozwala na szybko dostęp do wybranych opcji, które można zmieniać za pomocą wygodnych przycisków i sliderów. Interfejs posiada wbudowaną funkcję Multivision – wirtualny symulator jogingu.

Efekty ćwiczeń w urządzeniu Vacu

  • likwidacja cellulitu – tzw. „skórki pomarańczowej”
  • przyśpieszona przemiana materii i szybkie spalanie kalorii z „problematycznych miejsc” dzięki ich lepszemu ukrwieniu i rozgrzaniu,
  • szybka redukcja tkanki tłuszczowej,
  • poprawa pracy układu limfatycznego i krążenia,
  • poprawa ogólnego ukrwienia i ujędrnienia skóry,
  • zwiększenie kondycji i wydolności fizycznej,
  • modelowanie i rzeźbienie sylwetki,
  • detoksykacja organizmu, wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu w wyniku zintensyfikowanego pocenia się.

Opcje wyposażenia do wyboru:

BIEŻNIA

STEPPER ELIPTYCZNY

ROWER TRENINGOWY

Stosujemy pliki cookies aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Ok