+48 601 088 599, +48 609 264 126 biuro@rollmasaz.pl
Urządzenia Slim Line
vacu_closed_m

Vacu Magic – Slim Line

Zapomnij o nudzie podczas treningu! Poczuj się jak podczas biegu na świeżym powietrzu. Sesje trenigowe nigdy wcześniej nie były tak przyjemne.

Podciśnienie stymuluje dopływ krwi do tkanki tłuszczowej zgoromadzonej w pasie, udach i pośladkach. W efekcie dochodzi do przyspieszonego uwalniania kwasów tłuszczowych.

Vacu Magic Slim Line to kolejna wersja Vacu Magic Beauty Line w nowej, nowoczesnej odsłonie.

Infratherm

Oto skuteczny sposób na odchudzanie. Przywraca kształtną figurę i redukuje cellulit. Otwarta konstrukcja kapsuły z podczerwienią pozwala na użycie silniejszych lamp, które działają nie tylko na skórę ale również potęguje efekty odchudzające.

Podczerwień stymuluje produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność i wygląd skóry. Wpływa na redukcję trądziku ogólnie poprawiając kondycję skóry.
Koloroterapia (chromoterapia) wzmacnia odpornosć, wspomaga metabolizm i poprawia nastrój.

vacu_open_m
interfejs

Slim Line – przyjazny interfejs użytkownika.

Wszystkie urządzenia Slim Line są wyposażone w dotykowy ekran LCD. Prosta i intuicyjna nawigacja i łatwodostępne ustawienia usprawniają obsługę urządzenia.

Wizualne menu pozwala na szybko dostęp do wybranych opcji, które można zmieniać za pomocą wygodnych przycisków i sliderów. Interfejs posiada wbudowaną funkcję Multivision – wirtualny symulator jogingu.

Opcje wyposażenia do wyboru:

BIEŻNIA

STEPPER ELIPTYCZNY

ROWER TRENINGOWY

Stosujemy pliki cookies aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Ok