+48 601 088 599, +48 609 264 126 biuro@rollmasaz.pl
Rollmasaże

Roll Magic Beauty Line

Nowy, dynamiczny kształt tralek oraz szybsze obroty sprawiają że jest bardziej efektywny. Zgodnie z oczekiwaniami klientów model został zaprojektowany w obudowie z laminatu, którą wykonujemy w wybranym kolorze RAL.

Dotykowy panel sterujący pozwala na zastosowanie w urządzeniu pomocnych funkcji: pokazywanie pozycji na ekranie oraz przewodnik głosowy.

Rollmasaż działa jak drenaż limfatyczny. Drewniane tralki na obracającym się bębnie masują ciało od stóp do góry ciała. Masaż redukuje cellulit i pozwala skuteczniej pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

Użytkownik może położyć większy nacisk na wybrane obszary ciała wybierając odpowiedni program treningowy.

roll
rollmagic

Roll Magic – Rollmasaż z kolagenem

Następca podstawowego modelu. Nowy design oraz dodatkowe programy treningowe i lampę kolagenową. Lampa kolagenowa pozwala na lepsze rezultaty – zastosowaliśmy odpowiednią długość fali i właściwą dawkę światła aby odmłodzić skórę jednocześnie utrzymując korzyści płynące z lampy podczerwonej.

rollingstars

Rolling Stars – rollmasaż z podczerwienią

Podstawowy model. Jest wyposażony w lampę IR, która podnosi temperaturę ciała, przyspieszając metabolizm i redukcję „skórki pomarańczowej”. Koloroterapia wprowadza użytkownika w dobry nastrój i pomaga zrelaksować się. Fotokomórki umieszczone pod bębnem zapewniają pełne bezpieczeństwo. Silnik zatrzymuje się natychmiastowo czyniąc urządzenie najbezpieczniejszym na rynku.

Efekty rollmasażu

  • pobudzenie układu limfatycznego – redukcja cellulitu, usuwanie toksyn i nadmiaru wody
  • mechaniczne rozbijanie tkanki tłuszczowej – redukcja wagi
  • przygotowanie do treningu oraz rozluźnienie mięśni po treningu
  • zwiększenie jędrności i elastyczności skóry
  • działanie rehabilitacyjne – szczególnie w rehabilitacji pourazowej

Stosujemy pliki cookies aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Ok