+48 601 088 599, +48 609 264 126 biuro@rollmasaz.pl
Rollmasaże

Body Roll – najnowszy model rollmasażera Fitnesswell

Nowy rollmasażer o nowoczesnym designie i wygodnym menu dotykowym.
Wyszczuplające cechy Roll Magic Beauty Line zamknięte w nowoczesnej i ergonomicznej formie. Trening na nowym urządzeniu jest wygodniejszy dzięki większym rozmiarom, wygiętym podłokietnikom i ekranowi zamontowanemu w najbardziej widocznym miejscu.

Większy ekran i nowe menu ułatwiają wykonywanie wyświetlanych instrukcji na każdym etapie treningu. Użytkownicy mogą logować się na urządzeniu, aby śledzić swoje postępy i sprawdzać dostępne statystyki.

bodyroll2
roll

Roll Magic Beauty Line

Nowy, dynamiczny kształt tralek oraz szybsze obroty sprawiają że jest bardziej efektywny. Zgodnie z oczekiwaniami klientów model został zaprojektowany w obudowie z laminatu, którą wykonujemy w wybranym kolorze RAL.

Dotykowy panel sterujący pozwala na zastosowanie w urządzeniu pomocnych funkcji: pokazywanie pozycji na ekranie oraz przewodnik głosowy.

Rollmasaż działa jak drenaż limfatyczny. Drewniane tralki na obracającym się bębnie masują ciało od stóp do góry ciała. Masaż redukuje cellulit i pozwala skuteczniej pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

Użytkownik może położyć większy nacisk na wybrane obszary ciała wybierając odpowiedni program treningowy.

Rolling Stars – rollmasaż z podczerwienią

Podstawowy model. Jest wyposażony w lampę IR, która podnosi temperaturę ciała, przyspieszając metabolizm i redukcję „skórki pomarańczowej”. Koloroterapia wprowadza użytkownika w dobry nastrój i pomaga zrelaksować się. Fotokomórki umieszczone pod bębnem zapewniają pełne bezpieczeństwo. Silnik zatrzymuje się natychmiastowo czyniąc urządzenie najbezpieczniejszym na rynku.

rollingstars

Efekty rollmasażu

  • pobudzenie układu limfatycznego – redukcja cellulitu, usuwanie toksyn i nadmiaru wody
  • mechaniczne rozbijanie tkanki tłuszczowej – redukcja wagi
  • przygotowanie do treningu oraz rozluźnienie mięśni po treningu
  • zwiększenie jędrności i elastyczności skóry
  • działanie rehabilitacyjne – szczególnie w rehabilitacji pourazowej

Stosujemy pliki cookies aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Ok