Wpływ masażu

Placeholder
Placeholder

Sylwetka i mięśnie

Szybkie odchudzanie
Połączenie rollmasażu z naświetlaniem przynosi natychmiastowe efekty odchudzające. Już po pierwszym zabiegu często można zaobserwować widoczne efekty. Masaż powoduje mimowolną pracę mięśni, rozbija tkankę tłuszczową oraz pobudza do spalania kalorii. To skuteczność tego urządzenia w odchudzaniu spowodowała, że stało się tak znane i popularne.
Rehabilitacja
W rehabilitacji pourazowej rollmasaż rozluźnia mięśnie i przygotowuje je do wysiłku. Rozgrzanie ich światłem lampy oraz tarciem tralek pozwala na osiągnięcie dodatkowego efektu przeciwbólowego.
Rzeźbienie ciała
Zmniejszając procentową zawartość tłuszczu w organizmie oraz ujędrnienie tkanek prowadzi do uwydatnienia mięśni oraz porządanych kształtów sylwetki.

Skóra

Redukcja cellulitu
Rollmasaż bardzo skutecznie i szybko redukuje cellulit. Rozbijane złogi tłuszczowe są szybko rozprowadzane dzięki poprawionemu krążeniu oraz poszerzeniu naczyń krwionośnych. Efekt widoczny już po kilku sesjach i utrzymujący się długi okres czasu. Urządzenie stosowane jest do tego celu w gabinetach odnowy kosmetycznej i centrach SPA.
Jędrność, elastyczność
Działa kosmetycznie. Ujędrnia skórę - jest lepiej odżywiona. Zaraz po masażu różowa i ciepła. Kolagen znacznie poprawia elastyczność skóry poprzez zapewnienie jej odpowiedniego odżywienia i nawilżenia.
Blizny, barwa
Kolagen i masaż spłycają i uelastyczniają blizny i bliznowce. Zmniejszają zrosty i zgrubienia. Kolagen usuwa przebarwienia skóry. Pod wpływem lampy kolagenowej przyspiesza się regeneracja naskórka oraz jego złuszczanie.

Układ krwionośny i limfatyczny

Zastoiny i obrzęki
Likwiduje objawy zastoinowe, przyspiesza wchłanianie obrzęków, ułatwia odpływ krwi żylnej. Rollmasaż działa również przeciwzakrzepowo, poprawiając krążenie krwi i limfy.
Energia
Masaż pobudza układ krwionośny i limfatyczny do pracy, co powoduje wzmożenie zasilania organów w tlen i substancje odżywcze.
Serce
Zmniejsza opór krwi w tętnicach, ułatwia pracę serca. Pod wpływem masażu naczynia krwionośne rozszerzają się i wzrasta szybkość obiegu krwi

Układ nerwowy

Czułość receptorów
Masaż naszymi urządzeniami poprawia czucie powierzchniowe i głębokie.
Neurony
Zwiększa się ilość połączeń między neuronami, aktywizowane i usprawniane jest przewodzenie bodźców nerwowych.
Relaks
Koloroterapia i spokojny masaż wpływa odprężająco na organizm. Pozwala się zrelaksować i rozluźnić, poprawia samopoczucie.